nieuw team met 35+ 7x7

Na de winterstop een nieuw team met 35+ 7x7.

Met behulp van onze veteranen is er een nieuw 7x7 team ontstaan. Dit team zal in het voorjaar op 4 vrijdagavonden in toernooivorm hun wedstrijden gaan spelen. De speeldatums zijn 15 mrt, 5 apr, 19 apr en 10 mei. Op 10 mei spelen ze dan thuis op ons sportpark “De Hoge Heide”. Het 7x7 voetbal is de laatste jaren in opmars. Ons team speelt nu in de categorie 35+ in toernooivorm, uiteraard heb je hier meerdere mogelijkheden in. (zie bijlage) Uiteraard hopen wij dat zich dit in de toekomst uit zal breiden, dit is namelijk het ideale aanbod voor de wat oudere voetballers om toch te blijven voetballen met hun eigen vrienden.

Heb je eventueel interesse of vragen hierover, dit kan via het mailadres technischezaken@vlijmeneboys.nl   

Sponsoren

Stuwadoor Overdijk
Hallo "Kresco"
Broeren

Lid worden van onze club?

Neem contact op via secretaris@vlijmenseboys.nl

Volg ons nu ook op Instagram

Vlijmenseboys (@vlijmenseboys) • Instagram-foto's en -video's