Mededeling vanuit het bestuur

Mededeling vanuit het bestuur,

Op zaterdag 02-03-2024 is er op ons sportpark de wedstrijd Vlijmense Boys 1 – SV de Braak 1 gespeeld. Tijdens maar ook na de wedstrijd zijn er zaken gebeurd waar wij als Vlijmense Boys niet trots op zijn en ook duidelijk afstand van willen nemen.
De wedstrijd op het veld verliep erg chaotisch en sportief gezien slecht, de vele gele en rode kaarten getuigen hiervan. Wat er ook gebeurd wij zullen ten aller tijde met respect naar iedereen handelen, is een van onze huisregels. Hier is deze zaterdag duidelijk niet door iedereen gehoor aan gegeven. Hierbij waren spelers, bezoekers, leden en niet-leden betrokken. Gevolg is niet alleen onrust en rumoer binnen de club maar ook op alle social-media kanalen waar discussies ontstaan en zaken uit hun verband worden getrokken. Al met al erg jammer en geen reclame voor onze club.
Wij als bestuur zullen hiervoor dan ook met alle betrokkene in gesprek gaan en gepaste maatregelen treffen daar waar wij dit nodig vinden. Op en langs het veld !!

Sponsoren

Stuwadoor Overdijk
Hallo "Kresco"
Arno van den Dungen

Lid worden van onze club?

Neem contact op via secretaris@vlijmenseboys.nl

Volg ons nu ook op Instagram

Vlijmenseboys (@vlijmenseboys) • Instagram-foto's en -video's