Vakantie! Maar we zijn al bezig voor het volgende seizoen!

Vakantie, zijn we er aan toe? Sportief hadden we zeker nog langer door willen gaan. Gelukkig is het zo weer augustus en mogen we weer beginnen met trainen. Als dan de wedstrijden ook weer ouderwets door kunnen gaan beloofd het volgend seizoen weer als vanouds te gaan worden.

Natuurlijk mogen we niet vergeten wat de afgelopen periode we minder hebben kunnen trainen, bijna geen wedstrijden hebben gespeeld en niet of nauwelijks hebben kunnen genieten van de 3e helft in de kantine. Daarom willen wij als vereniging bij aanvang van het volgend seizoen (onder voorbehoud van de dan geldende Corona regels) een aantal leuke evenementen organiseren voor onze leden. De exacte data worden later gecommuniceerd maar hierbij alvast een sneak-preview:

- Medio september organiseren wij een feestavond voor onze jubilarissen. 

- Medio oktober organiseren wij een feestavond alle senioren compleet met hapje en drankje en tegen een vergoeding mag je partner hier ook bij aanwezig zijn.

- Medio oktober willen we weer een Oktoberfest gaan organiseren voor de senioren.

- Medio oktober staat een heuse kinderdisco op de planning voor onze jeugdleden t/m 12 jaar.

- Medio November weer ouderwets een Sinterklaasavond voor onze jongere leden.

 Naast deze evenementen staat er ook nog een algemene leden vergadering op de planning en wordt er nagedacht over een feest rondom oud- en nieuwjaar.

Kortom we willen weer knallen!

We hopen jullie snel de exacte data te kunnen geven maar eerst een fijne vakantie gewenst!!

Sponsoren

Stuwadoor Overdijk
Hallo "Kresco"
Broeren

Lid worden van onze club?

Neem contact op via secretaris@vlijmenseboys.nl

Volg ons nu ook op Instagram

Vlijmenseboys (@vlijmenseboys) • Instagram-foto's en -video's