Overlijdensbericht Toon Pijnenborgh

We hebben het bedroefde nieuws ontvangen dat Toon Pijnenborgh j.l. zaterdag 31-07-2021 is overleden. Toon was erelid van onze vereniging. Een zeer gewaardeerd persoon die we gaan missen op ons sportpark.

De uitvaart zal vanwege de huidige omstandigheden in besloten kring worden gehouden op vrijdag 6 augustus om 9:30u. De dienst is via een livestream te volgen middels de link: https://bit.ly/toon-pijnenborgh

Afscheid kan er genomen worden op donderdag 5 augustus tussen 19:00u en 20:00u in Uitvaarthuis Van Dommelen, Antonie van Leeuwenhoekweg 24 te Drunen.

Wij wensen de familie Pijnenborgh heel veel sterkte met dit verlies.

Bestuur Vlijmense Boys.

Sponsoren

Stuwadoor Overdijk
Hallo "Kresco"
Broeren

Lid worden van onze club?

Neem contact op via secretaris@vlijmenseboys.nl

Volg ons nu ook op Instagram

Vlijmenseboys (@vlijmenseboys) • Instagram-foto's en -video's