Kresco en Stuwadoorsbedrijf van Overdijk samen hoofdsponsor Vlijmense Boys

Voetbalclub Vlijmense Boys krijgt vanaf het nieuwe seizoen twee namen op het shirt.

Kresco is al jarenlang een vertrouwd gezicht en vorig jaar nog is er een nieuwe driejarig deal met onze hoofdsponsor afgesloten. Vanaf volgend jaar komt ook Stuwadoorsbedrijf van Overdijk op het shirt. Twee bedrijven delen samen vanaf het seizoen 2022-2023 het hoofdsponsorschap. Kresco en Stuwadoorsbedrijf Van Overdijk zijn dus de komende seizoenen op het shirt van onze spelers te zien.

“We zijn al jaren trouw betrokken bij deze voetbalclub en deze kans laten we niet voorbij gaan en wie weet in het nieuwe seizoen in de 2e klasse. Dat zou helemaal mooi zijn” Laat een trotse Remko van Overdijk weten die een twee jarig contract met onze vereniging heeft getekend. Wij zijn zeker blij met dit ‘een-tweetje’ van beide sponsors en het maakt onze club nog sterker! 

Sponsoren

Stuwadoor Overdijk
Hallo "Kresco"
Arno van den Dungen

Lid worden van onze club?

Neem contact op via secretaris@vlijmenseboys.nl

Volg ons nu ook op Instagram

Vlijmenseboys (@vlijmenseboys) • Instagram-foto's en -video's