Voorlopige indeling jeugd seizoen 2018/2019

Team J07

(Begeleiding: Jan Elschot, Brent de Bie en Cas van Beurden)

Spelers: Dylan Burggraaf, Roel van Falier, Ramon van Diessen, Rosenna Hartjes, Joey Kuijs, Abel Claussen, Nick van Vugt, Jens van der Zande, Milo en Dylan

 

Team J09 (3e klasse)

(Begeleiding: Erwin van Bokhoven + n.n.b.)

Spelers: Jaylinn van Diessen, Jordi Bloks, Keano van Bijnen, Noa Stokkermans, Jaylen Paashuis, Isa Parijs, Ikan Ayman en Joey van der Loo

 

Team J011 (3e klasse)

Begeleiding: Marc Maas, Jay de Bie en Frank van Beurden

Spelers: Kjell Broos, Xavi van Helvoort, Kim van Beurden, Jannick Strengers, Jaidy Kuijs, Dani Maas, Noah Tokmakcija, Rowan van Breemen, Daimon Damen, Siem van den Bosch en Anoek van Hoof

 

J013 (6e klasse)

Begeleiding:  Marty Parijs en Joey Verduin

Spelers: Alex van den Heuvel, Mischa Bloks, Ahmad Saadat, Jelle van Hees, Vinn van Amersfoort, Lars Fontijn, Kris Parijs, Keano de Vaan, Anouar Ikan, Stijn van Falier, Antonnie Pruymboom, Wesley van Litsenburg, Kaij Raaijmakers, Bruurtje van Heel en KD Kornel

 

J014 (3e klasse)

Begeleiding: Johan van Bijnen, Danny van Zandvoort en Peter van der Pol

Spelers: Femke van Falier, Rowin Peijnenburg, Anass Benarbia, Thij van Boxtel, Milan Passon, Luca Davidovic, Atilla Kaygusuz, Marek Broos, Hugo Timmermans, Delano van der heijden, Younes Azzoubaa, Mitch Dekker, Nick  Weber en Andy van Bijnen

 

J015 (2e klasse)

Begeleiding: Jan de Lor, Jan van Andel en Corwin Sagt

Spelers: Jordy Sagt, Tycho Michielse, Quinten Kornalijnslijper, Younes Kozini, Luca de Vaan, Stijn van Andel, Nadim Azzoubaa, Djim Dekker, Luuk van den Bosch, Jelle Strengers, Milan van Helvoort, Ray van Mil, Dylane van Hasselt en Christiano Lorse

 

J017 (2e klasse)

Begeleiding: Jermaine Maas en Jelle Meijs + n.n.b.

Spelers: Djani de Wit, Cas van Beurden, Marc Bambacht, Mati Mazurkiewicz, Bjorn van Bijnen, Sam de Ruiter, Jay de Bie, Kevin van Esch, Mario Gruijters, Trinko Tomassen, Jari Koopmans, Virgil Verheijen, Justin de Ling, Pietje van Westelaken en Oliwier Juzynski

 

J019 (3e klasse)

Begeleiding: William van de Wal, Peter Bruels en Berry de Wit

Spelers: Davy Peijnenburg, Cody de Wit, Olaf van den Broek, Jorn Bruels, Quinten Ellerbrocke, Janus Pruymboom, Brent de Bie, Nick van Eggelen, Diego van Overdijk, Lesley van Overdijk, Tom van den Heuvel, Dani Passon, Luuk Bruels, Faisal Bashir Abdule en Luke van Zandvoort.

Sponsoren

Koninklijke Sanders
Kresco
InBev

Tweets

17-6-2018 15:19:54 @RKVVNK Van harte gefeliciteerd met dit mooie resultaat. Op naar een nieuw seizoen met leuke derby’s.

vlijmense_boys

13-6-2018 17:00:16 Mick Aerts keert terug uit America na een jaar studie, Rik Kuijpers sluit eveneens weer aan en met de komst van Rob… https://t.co/ghxby7FEgq

vlijmense_boys

2-6-2018 09:44:48 En de 2e cup is ook binnen j015 wint van hoogeloon in fe bekerfinale met 2-0 knappe prestatie van onze jeugdteams (… https://t.co/lFkHaKPa3W

vlijmense_boys

Lid worden van onze club?

Neem contact op via secretaris@vlijmenseboys.nl of bel ons 073 511 2683