Voetbalplaatjes actie COOP - Vlijmen

We gaan op de foto:

Altijd al gedroomd om je eigen gezicht op een voetbal/sportplaatje te zien en anderen te zien vechten om jouw plaatje te krijgen voor het album? Binnenkort gaat het werkelijkheid worden want  supermarkt COOP in Vlijmen en de Vlijmense Boys gaan samen een voetbal/sportplaatjesactie opzetten.

Van pupil tot een speler uit het eerste en een ieder die daar tussen zit. Ook  worden  er plaatjes van onze vrijwilligers gemaakt  zij zorgen  ervoor dat we iedere week weer kunnen spelen. Zo ontstaat er een collectorenitem waar de gehele vereniging in wordt opgenomen

De planning is dat de foto dag gaat plaats vinden op zaterdag 5 september a.s. Er komen zowel elftalfoto’s als individuele foto’s. Jullie begrijpen dat dit een logistieke operatie is waarvoor we allemaal jullie medewerking voor vragen. Een ieder ontvangt te zijner tijd van zijn/of haar leider een brief waarin toestemming wordt gevraagd voor het maken en plaatsen van de foto voor de actie. Daarna ontvang je nadere informatie over het tijdstip voor de foto-dag en ontzettend belangrijk, houd je aan het tijdstip!

Laat deze unieke kans niet aan je voorbij gaan, het resultaat wordt vast prachtig. Plan dus niets zaterdag 05-09-2020 totdat je weet wanneer je op de foto gaat.

Voor alle duidelijkheid nog even wat aandachtspunten op een rij:

  • Schrijf alvast Zaterdag 05 september a.s. in de agenda!!! Op deze zaterdag moet iedereen op de foto. Een andere datum is er niet;
  • Alle foto’s worden gemaakt door een officiële fotograaf .
  • Iedereen moet toestemming geven voordat hij/zij op de foto gaat. Dit gaat middels formulieren.
  • Alle persoonlijke foto’s worden binnen genomen, teamfoto’s buiten, mits het weer het toelaat. Er zullen mensen aanwezig zijn die ervoor zorgen dat alles vlotjes kan verlopen;
  • We gaan in ons tenue op de foto, ook al speel je die dag geen wedstrijd.

Het bestuur dankt  supermarkt COOP uit Vlijmen voor deze prachtige actie. De voorbeeld albums die we hebben gezien zijn geweldig en we staan te popelen om voor alle partijen er een succes van te maken!

 

Sponsoren

Bob van der Loo
Kresco
BJ Autotechniek

Tweets

16-6-2021 19:09:50 RT @RVoetbal: Aanvoerder Edwin van Krimpen van @vvLekkerkerk 5 vindt er ook wat van… https://t.co/7O5t8RVUze

RVoetbal

28-5-2021 09:39:28 RT @073voetbal: Karan Sampat keert na omzwervingen bij @vvTGG en @Wilhelminiaan terug bij @vlijmense_boys. "Ik wil een paar mensen laten zi…

073voetbal

28-5-2021 07:18:18 RT @FCDeAvonturiers: 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Done deal! Jordy de Wijs speelde de afgelopen maanden op huurbasis voor Queens Park Rangers. En dat beviel ze…

FCDeAvonturiers

Lid worden van onze club?

Neem contact op via secretaris@vlijmenseboys.nl of bel ons 073 511 2683