Kresco en Stuwadoorsbedrijf van Overdijk samen hoofdsponsor Vlijmense Boys

Voetbalclub Vlijmense Boys krijgt vanaf het nieuwe seizoen twee namen op het shirt.

Kresco is al jarenlang een vertrouwd gezicht en vorig jaar nog is er een nieuwe driejarig deal met onze hoofdsponsor afgesloten. Vanaf volgend jaar komt ook Stuwadoorsbedrijf van Overdijk op het shirt. Twee bedrijven delen samen vanaf het seizoen 2022-2023 het hoofdsponsorschap. Kresco en Stuwadoorsbedrijf Van Overdijk zijn dus de komende seizoenen op het shirt van onze spelers te zien.

“We zijn al jaren trouw betrokken bij deze voetbalclub en deze kans laten we niet voorbij gaan en wie weet in het nieuwe seizoen in de 2e klasse. Dat zou helemaal mooi zijn” Laat een trotse Remko van Overdijk weten die een twee jarig contract met onze vereniging heeft getekend. Wij zijn zeker blij met dit ‘een-tweetje’ van beide sponsors en het maakt onze club nog sterker! 

Sponsoren

Kresco
De Bonth van Hulten
Xenox Music Media

Tweets

20-5-2022 07:24:20 RT @073voetbal: ⚽ WEDSTRIJD V/D WEEK ⚽ @vlijmense_boys 🔴⚫️ 🆚 @FC_Engelen 🟣⚪ 🏆 3e klasse B 🗓️ zon. 22 mei (14.00) 🏟️ Sportpark De Hoge Hei…

073voetbal

12-5-2022 14:09:58 RT @073voetbal: Wederom kaapt @wilhelmina_26 een speler weg bij @vlijmense_boys: https://t.co/7QxcofIJK2 https://t.co/jJ5YlYbl31

073voetbal

12-5-2022 07:44:39 RT @Wout_Pluijmert: Tweedeklasser @wilhelmina_26 voegt volgend seizoen Djemal Arikan toe aan de selectie. De creatieve middenvelder komt va…

Wout_Pluijmert

Lid worden van onze club?

Neem contact op via secretaris@vlijmenseboys.nl