Bericht van het bestuur

Beste leden,

Zoals velen van jullie inmiddels al hebben begrepen hebben Marion Dorgulo en Marco de Haas in oktober 2020 al aangegeven te gaan stoppen als respectievelijk penningmeester en voorzitter.  Als bestuur vinden we dit erg jammer maar hebben volledig begrip voor deze keuze. Wij danken Marion en Marco voor al hun inzet en passie waarmee zij de afgelopen jaren de club hebben gesteund. Daarnaast hopen wij hun kennis en ervaring op andere fronten binnen de vereniging in te mogen zetten.  

We zijn verheugd jullie te kunnen melden dat we Michel van Vugt bereid gevonden hebben om de functie als voorzitter waar te nemen, in ieder geval tot aan de volgende algemene ledenvergadering. De functie van voorzitter dient namelijk vanuit de ALV door de leden gekozen te worden. De ALV kan op dit moment helaas niet plaatsvinden door de Lock down waarin we ons nog steeds bevinden.

Tot aan het moment dat de ALV wel weer op enige manier kan plaatsvinden zal Michel optreden als ad Interim voorzitter Vlijmens Boys en het bestuur helpen bij de dagelijkse gang van zaken.

Mochten er vragen zijn beantwoorden wij deze uiteraard graag. Mail deze dan naar voorzitter@vlijmenseboys.nl

 

Blijf gezond! We hopen iedereen snel weer te mogen begroeten op ons sportpark.

 

Sponsoren

Wasservice Vlijmen
VAL B.V.
Kresco

Tweets

9-4-2021 07:17:36 RT @antoineaarts: @DikdeJoode en wederom #Vlijmen #Haarsteeg #Nieuwkuijk het nakijken? @keesmusters @DMP_Heusden @vvhaarsteeg @RKVVNK @vlij…

antoineaarts

17-3-2021 12:07:36 RT @073voetbal: ELF VRAGEN AAN... 💯 | Erwin van Iersel (@erwinie28), routinier van @vlijmense_boys en voormalig speler van @mijnfcdenbosch,…

073voetbal

11-3-2021 20:27:17 Hopelijk kunnen we snel weer naar onze club voor tal van activiteiten en gezelligheid. Houd vol met elkaar 👊🏻

vlijmense_boys

Lid worden van onze club?

Neem contact op via secretaris@vlijmenseboys.nl of bel ons 073 511 2683